برای افغانستانی برابر و صلح‌آمیز

عکس‌: الهه ساحل

بیانیه خبری

درباره رواداری

در رواداری، ما معتقدیم همه حق دارند سبک زندگی خود را انتخاب کنند، و باید بتوانند رها از ترس، تعصبات، ستم، بی‌عدالتی، و فقر زندگی کنند.

رواداری یک سازمان حقوق بشری است که با دورنمای «افغانستانی برابر و صلح آمیز» و با هدف رشد و نهادینه کردن فرهنگ حقوق بشر، کاهش رنج و درد مردم و به خصوص زنان و دختران افغانستان ایجاد شده است. رواداری تلاش می کند تا به تقویت جنبش حقوق بشر در افغانستان و نیز جستجوی عدالت و پاسخگویی در ارتباط با نقض حقوق بشر کمک نماید. رواداری از طریق کار مداوم با حامیان،‌ همکاران ونهادهای مرتبط در داخل و خارج افغانستان برای نهادینه کردن ارزش ها و اصول حقوق بشر در افغانستان تلاش می کند. نظارت مستمر و متداوم بر وضعیت حقوق بشر، جمع آوری معلومات و تهیه گزارش و مستند سازی نقض حقوق بشر با استفاده از ابزار های کار آمد و مصئون، و ترویج عدالتِ قربانی-محور و پاسخگویی در خصوص نقض حقوق بشر از اهداف این سازمان است.

برای افغانستان برابر و صلح آمیز، از پذیرش حقوق و آزادی های همدیگر آغاز کنیم و آنچه برای خود می پسندیم را برای دیگران نیز روا بداریم. به مناسبت روز جهانی حقوق بشر و روز‌ملی قربانیان جنگ در کارزار “حق من، حق تو” با ما بپیوندید. ویدیوی کوتاه خود را در مورد یک یا چند حق در تویتر/فیس بوک/انستاگرام با هشتگ #حق‌_من_حق_تو بگذارید.

محتوا:

گزارش‌ها

بیانه‌های خبری

چندرسانه‌ای

مقالات

درباره رواداری

همکاری با رواداری

تماس

رواداری را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

Search